Himos Winter Trail 2026 -majoitustarjoukset julkaistu! – Himos Winter Trail

Himos Winter Trail 2026 -majoitustarjoukset julkaistu!

Eksoottinen ja takuulla elämyksellinen lumipolkujuoksutapahtuma Himos Winter Trail järjestetään 30.-31.1.2026.

Tapahtuman ilmoittautuminen käynnistyy lokakuun lopulla. Ilmoittautua kannattaa ajoissa, sillä viime talvena lähes kaikki sarjat olivat loppuunmyytyjä ja mukana oli ennätysmäiset 1200 osallistujaa.

Himos Winter Trail 2026 -tapahtuman majoitustarjoukset on nyt julkaistu. Mukana on mm. 6 hengen mökkejä 178,5e/koko viikonloppu ja 10 hengen mökkejä 284,75e/koko viikonloppu. Lisäksi löytyy mm. kahden hengen hotellihuoneita hintaan 136e/koko viikonloppu.

Ohjeet majoitustarjouksien tutkimiseen ja lunastamiseen löydät majoitussivultamme!

Majoituskumppanimme HimosLomien mukaan viikonloppu on jo nyt ollut kysytty Himoksella, joten suosittelemme varaamaan majoituksen tapahtumaan hyvissä ajoin.

Takaamme kisalipun tapahtumaan kaikille majoituksen varanneille. Mikäli jäät ilman kisalippua, kun ilmoittautuminen lokakuun lopulla käynnistyy, niin ole yhteydessä. Olemme varanneet pienen extrakiintiön majoittujille mahdollisen nopean osallistujaryntäyksen varalta