Aikataulu – Himos Winter Trail

Aikataulu

PERJANTAI 17.1.2020

17.30 Kisatoimisto Kokouskeskus Koululla aukeaa

19.15 Himos Night Easy(6km) yhteislähtö

19.30 Himos Night Enjoy(9km) yhteislähtö

20.00 Himos Night Challenge(13km) yhteislähtö

22.30 Maali sulkeutuu

22.00 Himos Areena avaa ovensa – esiintyjänä Laura Voutilainen (liput 15e Himos Winter Trail -osallistujille)

23.30 Show-time

08.00-23.00 Tupa kitchen & bar avoinna Himos Areenan pihapiirissä

LAUANTAI 18.1.2020

09.30 Kisatoimisto aukeaa Kokouskeskus Koululla

10.15-11.00 Himos Winter Trail-tähtiesiintyjä Susanna Ylinen areenalla (Kokouskeskus Koulu)

11.45 Himos Easy(6km) yhteislähtö

11.45 Himos Enjoy(9km) yhteislähtö

12.30 Himos Challenge(13km) yhteislähtö

12.30 Himos Extreme(25km) yhteislähtö

12.30 Buffetruokailu avautuu, Tupa kitchen & bar

15.39 Aurinko laskee

17.30 Maali sulkeutuu

18.30 Buffetruokailu sulkee ovensa, Tupa kitchen & bar

22.00 Himos Areena avaa ovensa – esiintyjänä Ressu Redford (liput 15e Himos Winter Trail -osallistujille)

23.30 Show-time

HUOM! Erikoishintaiset liput(15e) Himos Winter Trail -kisaajille + huoltojoukoille ovat saatavilla vain Himos Centeristä tai Tupa kitchen & barista. Himos Areenan ovelta vain normaalihintaisia lippuja(18e).