Aikataulu – Himos Winter Trail

Aikataulu

PERJANTAI 29.1.2021

17.30 Kisatoimisto Himos Areenalla aukeaa

19.15 Himos Night Easy(6km) yhteislähtö

19.45 Himos Night Enjoy(9km) yhteislähtö

20.15 Himos Night Challenge(13km) yhteislähtö

23.00 Maali sulkeutuu

20.00 Himos Areena avaa ovensa – esiintyjänä Remix

21.30 Show-time

08.00-23.00 Tupa kitchen & bar avoinna Himos Areenan pihapiirissä

LAUANTAI 30.1.2021

09.30 Kisatoimisto aukeaa Kokouskeskus Koululla

10.15-11.00 Himos Winter Trail-tähtiesiintyjä areenalla (Kokouskeskus Koulu)

11.30 Himos Easy(6km) yhteislähtö

11.45 Himos Enjoy(9km) yhteislähtö

12.30 Himos Challenge(13km) yhteislähtö

12.30 Himos Extreme(25km) yhteislähtö

12.30 Buffetruokailu avautuu, Tupa kitchen & bar

16.14 Aurinko laskee

17.30 Maali sulkeutuu

18.30 Buffetruokailu sulkee ovensa, Tupa kitchen & bar

20.00 Himos Areena avaa ovensa – esiintyjäna GIMME ABBA!

21.30 Show-time

Himos Winter Trail-osallistujilla ei ole aikaisemmista vuosista poiketen omaa kiintiötä tai erikoishintaa Himos Areenan keikoille, sillä sisään otetaan vain 45% Areenan kapasiteetista. Jokaiselle on varattu pöytäpaikka sekä tuoli. Tutustu Areenakeikkojen koronohjeistuksiin tästä!

Liput Himos Areenan keikoille kannattaa varata hyvissä ajoin, sillä paikkoja on rajatusti. Mikäli keikka joudutaan perumaan esimerkiksi koronarajoituksien vuoksi, saa lipun hinnan takaisin kokonaisuudessaan 2e käsittelykulua lukuunottamatta. Osta liput: Remix & GIMME ABBA!